відділення
Ще варіантів: 2
поштомат
Delivery
відділення
Ще варіантів: 1
відділення
Ще варіантів: 2
поштомат
Meest
Опис Cepвep HP ProLiant DL320 Gen12 1U (8 x 2.5 SFF) new
Сервер HP ProLiant Compute DL320 Gen12 1U (8 x 2.5 SFF) — це високопродуктивний однопроцесорний сервер корпоративного класу нового покоління, призначений для віртуалізації, контейнеризації, хмарних сервісів, VDI, баз даних, периферійних обчислень (Edge Computing), корпоративних застосунків та інших ресурсоємних навантажень. Компактний форм-фактор 1U поєднує процесори Intel Xeon 6, пам'ять DDR5, PCI Express Gen5 та гнучку дискову підсистему з підтримкою SAS, SATA і NVMe U.3.
HPE ProLiant Compute DL320 Gen12 8SFF побудований на базі CTO шасі P71437-B21 та підтримує один процесор Intel Xeon 6 із кількістю ядер до 144, до 4 ТБ DDR5 ECC Registered пам'яті, два PCIe Gen5 x16 FHHL слоти, OCP NIC 3.0, сучасні HPE MR RAID-контролери, M-CRPS Hot-Plug блоки живлення та нову систему віддаленого керування HPE iLO 7 на модулі DC-SCM.
Основні характеристики:
- Виробник: Hewlett Packard Enterprise (HPE)
- Модель: HPE ProLiant Compute DL320 Gen12
- Покоління: HPE ProLiant Gen12
- 8SFF CTO: P71437-B21
- Форм-фактор: 1U Rack
- Базова конфігурація дисків: 8 x 2.5 SFF
- Кількість процесорів: 1
- Підтримувані процесори: Intel Xeon 6
- Архітектура CPU: Intel Xeon 6 Performance-Core (P-Core) та Efficient-Core (E-Core)
- Максимальна кількість ядер: до 144
- Кількість слотів пам'яті: 16 DIMM
- Кількість каналів пам'яті: 8
- DIMM на канал: до 2
- Тип пам'яті: DDR5 ECC Registered (RDIMM / 3DS RDIMM)
- Максимальний обсяг оперативної пам'яті: до 4 ТБ
- Максимальна швидкість пам'яті: до 6400 MT/s
- Швидкість при 1 DIMM на канал: до 6400 MT/s
- Швидкість при 2 DIMM на канал: до 5200 MT/s
Дискова підсистема:
- Базова конфігурація: 8 x 2.5 SFF Hot-Plug
- Тип носіїв: HPE Basic Carrier (BC)
- Підтримувані накопичувачі: SAS HDD / SAS SSD / SATA HDD / SATA SSD / NVMe U.3 SSD
- SAS: підтримується
- SATA: підтримується
- NVMe U.3: підтримується
- Tri-Mode: підтримується у відповідних конфігураціях
- Hot-Plug: підтримується
- Direct Attach NVMe: підтримується залежно від доступних PCIe lanes та конфігурації кабелів
- Максимальна передня SFF конфігурація: до 10 x SFF
Варіанти 8SFF Backplane:
- 8SFF x1 Tri-Mode U.3 L-Shaped Backplane Kit: P75084-B21
- 8SFF x4 NVMe U.3 Backplane Kit: P75085-B21
- Додатковий 2SFF x4 Tri-Mode U.3 Side-by-Side Backplane Kit: P75086-B21
P75084-B21 є 8SFF x1 Tri-Mode U.3 backplane і дозволяє використовувати SAS, SATA та NVMe накопичувачі з відповідною схемою підключення. P75085-B21 забезпечує x4 PCIe підключення для високопродуктивних NVMe U.3 накопичувачів. Конкретний тип накопичувачів та режим роботи залежать від встановленого storage controller і cable kit.
Розширення дискової підсистеми:
- Стандартно: 8 x SFF Front
- Додатково: +2 x SFF
- Максимальна конфігурація: 10 x SFF
- Додатковий 2SFF Backplane: P75086-B21
Додатковий 2SFF drive cage дозволяє збільшити кількість передніх накопичувачів з 8 до 10. Встановлення 2SFF Side-by-Side Backplane впливає на можливість використання Universal Media Bay, тому ці компоненти необхідно підбирати відповідно до конкретної конфігурації сервера.
Підтримувані RAID та HBA контролери:
Essential RAID:
- HPE MR216i-o Gen11: P47789-B21 — OCP / OROC, без кешу
- HPE MR216i-p Gen11: P47785-B21 — PCIe, без кешу
- HPE MR932i-p: P75697-B21 — PCIe Gen5 x32
Performance RAID:
- HPE MR408i-o Gen11: P58335-B21 — OCP / OROC, 4GB Cache
- HPE MR416i-o Gen11: P47781-B21 — OCP / OROC, 8GB Cache
- HPE MR416i-p Gen11: P47777-B21 — PCIe, 8GB Cache
Зовнішній SAS:
- HPE Smart Array E208e-p SR Gen10: 804398-B21 — зовнішній 12Gb/s SAS PCIe Controller
HPE MR RAID-контролери DL320 Gen12 підтримують SAS, SATA та NVMe накопичувачі. Для Performance RAID-контролерів із кеш-пам'яттю потрібна сумісна HPE Smart Storage Battery або Smart Storage Hybrid Capacitor.
HPE Smart Array E208e-p 804398-B21 призначений для підключення зовнішніх SAS-пристроїв і не використовується як контролер штатної передньої 8SFF дискової корзини.
Intel VROC:
- Intel Virtual RAID on CPU: підтримується
- RAID 1: підтримується відповідною ліцензією
- Premium VROC: підтримується відповідною ліцензією
- Максимальна кількість Direct Attach NVMe для VROC: до 8
- SATA через VROC: не підтримується
Завантажувальна підсистема:
- HPE NS204i-u v2: підтримується
- Тип накопичувачів: M.2 NVMe
- Кількість накопичувачів: 2
- RAID: апаратний RAID 1
- Hot-Plug: підтримується
- Розташування: Front або Rear залежно від конфігурації сервера
- Призначення: окрема завантажувальна підсистема для операційної системи
HPE NS204i-u v2 дозволяє створити окремий RAID 1 для операційної системи та залишити основні 8SFF відсіків доступними для даних.
Мережеві можливості:
- Вбудована production LAN: не встановлена у базовому CTO
- Основне мережеве підключення: OCP NIC 3.0 або PCIe мережевий адаптер
- OCP Slot A: PCIe 5.0 x16
- OCP Slot B: PCIe 5.0 x16, опціонально
- 1GbE: підтримується
- 10GbE: підтримується
- 10/25GbE: підтримується
- 100GbE: підтримується
- 200GbE: підтримується відповідними адаптерами
- 400GbE / InfiniBand: підтримується відповідними високошвидкісними PCIe адаптерами
- Виділений порт керування: HPE iLO Dedicated Network Port
Базовий CTO сервер не комплектується production network controller. Для робочої мережі необхідно вибрати OCP NIC 3.0 або PCIe мережевий адаптер. Штатний OCP Slot A має інтерфейс PCIe 5.0 x16, а другий OCP Slot B доступний опціонально.
Слоти розширення:
- Інтерфейс: PCI Express Gen5
- Кількість PCIe слотів: 2
- Slot 1 — Primary Riser: PCIe 5.0 x16, Full Height / Half Length (FHHL)
- Slot 2 — Secondary Riser: PCIe 5.0 x16, Full Height / Half Length (FHHL)
- OCP Slot A: PCIe 5.0 x16
- OCP Slot B: PCIe 5.0 x16, опціонально
Стандартна архітектура DL320 Gen12 передбачає два звичайні PCIe 5.0 x16 FHHL слоти. Фактична комплектація riser залежить від CTO-конфігурації, встановленого storage controller, boot device та інших компонентів.
Вбудоване відео:
- Відеовихід: 1 x VGA на задній панелі
- Front DisplayPort: опціонально через Universal Media Bay / Enablement Kit
- Призначення: BIOS, консоль операційної системи та адміністрування сервера
GPU та апаратні прискорювачі:
- GPU: підтримуються платформою DL320 Gen12
- Максимально Single Width: до 4 GPU
- Максимально Double Width: до 2 GPU
- Інтерфейс: PCI Express Gen5
- GPU CTO: P75220-B21 — окреме GPU-оптимізоване шасі
Максимальні GPU-конфігурації відносяться до окремого GPU CTO P75220-B21. Стандартний 8SFF CTO P71437-B21 не слід прирівнювати до спеціалізованої GPU-версії сервера.
Живлення:
- Кількість слотів PSU: 2
- Кількість встановлюваних блоків живлення: 1 або 2
- Тип блоків живлення: HPE M-CRPS Hot-Plug
- Hot-Plug: підтримується
- Резервування: підтримується у конфігурації 1+1
DL320 Gen12 використовує нову систему живлення HPE M-CRPS (Modular Common Redundant Power Supply), тому звичайні HPE Flex Slot блоки живлення попередніх поколінь не використовуються. Для резервованої конфігурації необхідно встановлювати два сумісні блоки живлення однакового типу та потужності.
Охолодження:
- Кількість вентиляторів: 7
- Standard Fan: підтримується
- High Performance Fan: підтримується
- Closed Loop Liquid Cooling: підтримується
- Hot-Plug / резервування: залежить від конкретної конфігурації охолодження
Сервер використовує сім вентиляторів. Необхідний тип вентиляторів залежить від встановленого процесора, типу накопичувачів, високошвидкісних мережевих карт та інших PCIe-пристроїв. Для конфігурацій із високим тепловиділенням застосовуються High Performance Fans або рідинне охолодження.
Керування сервером:
- Контролер керування: HPE Integrated Lights-Out 7 (iLO 7)
- Модуль: HPE DC-SCM
- Виділений iLO Network Port: є
- Front iLO Service Port: є
- Intelligent Provisioning: підтримується
- HPE iLO Advanced: опціонально
- HPE OneView: підтримується
- HPE Compute Ops Management: підтримується
- Redfish API: підтримується
- UEFI: підтримується
Інтерфейси:
- Rear VGA: 1
- Front USB 3.2 Gen1: 1
- Rear USB 3.2 Gen1: 2
- Internal USB 3.2 Gen1: 1
- Front iLO Service Port: 1
- Dedicated iLO LAN: 1
- Serial Port: опціонально
- DisplayPort: опціонально
- Optical Drive: опціонально для SFF CTO
Безпека:
- HPE Silicon Root of Trust
- HPE iLO 7 Security
- Embedded TPM 2.0
- UEFI Secure Boot
- Secure Start
- Firmware verification
- Secure Recovery
- Secure Erase
Підтримувані операційні системи та платформи:
- Microsoft Windows Server
- Microsoft Hyper-V
- VMware ESXi
- Red Hat Enterprise Linux (RHEL)
- SUSE Linux Enterprise Server (SLES)
- Canonical Ubuntu Server
Підтримка конкретної версії операційної системи залежить від встановленого процесора, контролерів та актуальної матриці сертифікації HPE.
Переваги:
- Компактний форм-фактор 1U.
- Сучасна однопроцесорна платформа Intel Xeon 6.
- До 144 процесорних ядер.
- Підтримка Intel Xeon 6 P-Core та E-Core.
- 16 слотів DDR5 DIMM.
- 8 каналів оперативної пам'яті.
- До 4 ТБ DDR5 ECC пам'яті.
- Швидкість пам'яті до 6400 MT/s.
- 8 x 2.5 SFF Hot-Plug у базовій конфігурації.
- Можливість розширення до 10 SFF.
- Підтримка SAS, SATA та NVMe U.3.
- Підтримка Tri-Mode storage architecture.
- Підтримка Intel VROC для Direct Attach NVMe.
- Сучасні HPE MR RAID-контролери.
- Новий MR932i-p PCIe Gen5 x32.
- 2 x PCIe 5.0 x16 FHHL.
- OCP NIC 3.0 PCIe Gen5 x16.
- Другий OCP Slot доступний опціонально.
- Підтримка високошвидкісних Ethernet та InfiniBand адаптерів.
- HPE NS204i-u v2 для окремого RAID 1 під ОС.
- 2 слоти HPE M-CRPS Hot-Plug PSU.
- Підтримка резервування живлення 1+1.
- 7 вентиляторів.
- Підтримка рідинного охолодження.
- Нове віддалене керування HPE iLO 7.
- DC-SCM модуль.
- Embedded TPM 2.0.
Ідеально підходить для:
- Віртуалізації VMware / Hyper-V.
- Контейнеризації та Kubernetes.
- Virtual Desktop Infrastructure (VDI).
- Edge Computing.
- Private Cloud та Hybrid Cloud.
- Cloud Native застосунків.
- Infrastructure-as-a-Service (IaaS).
- Корпоративних баз даних.
- Web Hosting.
- Корпоративних бізнес-застосунків.
- High Performance Networking.
- Систем із високою обчислювальною щільністю.
HPE ProLiant Compute DL320 Gen12 1U (8 x 2.5 SFF) — це сучасний однопроцесорний сервер корпоративного класу, який поєднує Intel Xeon 6 із кількістю ядер до 144, до 4 ТБ DDR5 ECC пам'яті, два PCI Express Gen5 x16 FHHL слоти та гнучку 8SFF дискову підсистему з підтримкою SAS, SATA і NVMe U.3. Можливість розширення до 10 SFF, підтримка OCP NIC 3.0, HPE MR RAID-контролерів, Intel VROC, M-CRPS резервованого живлення та нового HPE iLO 7 робить DL320 Gen12 ефективним рішенням для віртуалізації, контейнеризації, Edge Computing, хмарних сервісів та інших сучасних корпоративних навантажень.
Основні характеристики Cepвep HP ProLiant DL320 Gen12 1U (8 x 2.5 SFF) new
Відгуки про Cepвep HP ProLiant DL320 Gen12 1U (8 x 2.5 SFF) new
Відгуків про цей товар ще не було.








