Умови обміну та повернення

Наш інтернет-магазин працює у суворій відповідності до Закону України «Про захист прав споживачів».
Відповідно до закону «Про захист прав споживачів», ви можете повернути або обміняти товар належної якості, придбаний у роздрібному магазині протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки.
Повернення товару належної якості можливе у разі, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт та умови купівлі зазначеного товару. Відсутність у споживача документа, що підтверджує факт та умови купівлі товару, не позбавляє можливості посилатися на інші докази придбання товару у даного продавця.
Споживач не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно споживачем, що його купує.
У разі відмови споживача від товару продавець повинен повернути йому грошову суму, сплачену споживачем за договором, за винятком витрат продавця на доставку від споживача поверненого товару, не пізніше ніж через десять днів з дня пред'явлення споживачем відповідної вимоги.

Контакти для зв'язку з магазином з питань обміну або повернення товарів: info@serverparts.com.ua або за номером телефону вказанному в шапці сайту.


icon_teleg icon_callback icon_email icon_whatsapp icon_viber