відділення
Ще варіантів: 2
поштомат
Delivery
відділення
Ще варіантів: 1
відділення
Ще варіантів: 2
поштомат
Meest
Опис Cepвep HP ProLiant DL360 Gen12 1U (8 x 2.5 SFF) new
Сервер HP ProLiant Compute DL360 Gen12 1U (8 x 2.5 SFF) — це високопродуктивний двопроцесорний сервер корпоративного класу нового покоління, призначений для віртуалізації, корпоративних баз даних, контейнеризації, Private Cloud, Hybrid Cloud, VDI, High Performance Computing, аналітики та інших ресурсоємних серверних навантажень. Компактний форм-фактор 1U поєднує високу обчислювальну щільність, процесори Intel Xeon 6, пам'ять DDR5, PCI Express Gen5 та гнучку дискову підсистему з підтримкою SAS, SATA і NVMe U.3.
HPE ProLiant Compute DL360 Gen12 підтримує до двох процесорів Intel Xeon 6 із кількістю ядер до 144 на один CPU, до 32 модулів DDR5 ECC Registered пам'яті загальним обсягом до 8 ТБ, до трьох PCI Express Gen5 слотів, до двох OCP NIC 3.0 адаптерів та сучасні HPE MR RAID-контролери. Для віддаленого адміністрування використовується нове покоління HPE Integrated Lights-Out 7 (iLO 7).
Основні характеристики:
- Виробник: Hewlett Packard Enterprise (HPE)
- Модель: HPE ProLiant Compute DL360 Gen12
- Покоління: HPE ProLiant Gen12
- 8+2 SFF CTO: P72175-B21
- Форм-фактор: 1U Rack
- Базова конфігурація дисків: 8 x 2.5 SFF
- Максимальна передня SFF конфігурація: 10 x 2.5 SFF
- Кількість процесорів: 1 або 2
- Підтримувані процесори: Intel Xeon 6
- Архітектура CPU: Intel Xeon 6 Performance-Core (P-Core) та Efficient-Core (E-Core)
- Максимальна кількість ядер на CPU: до 144
- Максимальна кількість ядер системи: до 288 при встановленні 2 CPU
- Максимальний TDP CPU: до 350 Вт залежно від моделі процесора та системи охолодження
- Кількість слотів пам'яті: 32 DIMM
- Слотів DIMM на процесор: 16
- Каналів пам'яті: 8 на процесор
- DIMM на канал: до 2
- Тип пам'яті: DDR5 ECC Registered (RDIMM / 3DS RDIMM)
- Максимальний обсяг пам'яті: до 8 ТБ
- Максимальний обсяг на один CPU: до 4 ТБ
- Максимальна швидкість DDR5: до 6400 MT/s
Intel Xeon 6 P-Core підтримує DDR5 до 6400 MT/s при конфігурації 1 DIMM на канал. При 2 DIMM на канал фактична швидкість залежить від моделі процесора та конфігурації пам'яті; для Intel Xeon 6500P/6700P у новіших конфігураціях HPE підтримує швидкість до 6000 MT/s.
Дискова підсистема:
- Базова конфігурація: 8 x 2.5 SFF Hot-Plug
- Тип носіїв: HPE Basic Carrier (BC)
- Підтримувані накопичувачі: SAS HDD / SAS SSD / SATA HDD / SATA SSD / NVMe U.3 SSD
- SAS: підтримується
- SATA: підтримується
- NVMe U.3: підтримується
- Tri-Mode: підтримується
- Hot-Plug: підтримується
- Базова кількість передніх SFF: 8
- Максимальна кількість передніх SFF: 10
8SFF Backplane:
- HPE ProLiant Compute DL3XX Gen12 1U 8SFF x1 Tri-Mode U.3 L-Shaped Backplane Kit: P75084-B21
- Інтерфейс: 12G x1 / Tri-Mode U.3
- Підтримка SAS: є
- Підтримка SATA: є
- Підтримка NVMe: є
Для роботи накопичувачів у основній 8SFF корзині P75084-B21 необхідний сумісний апаратний HPE storage controller. Це стосується SAS, SATA та NVMe накопичувачів, встановлених у основні 8 передніх відсіків.
Розширення до 10SFF:
- Додатковий Backplane: HPE ProLiant Compute DL3XX Gen12 1U 2SFF x4 Tri-Mode U.3 Side-by-Side Backplane Kit
- Part Number: P75086-B21
- Кількість додаткових відсіків: 2 x SFF
- Інтерфейс: 24G x4 Tri-Mode U.3
- Максимальна передня конфігурація: 10 x SFF
Додатковий 2SFF backplane P75086-B21 не може бути встановлений без основного 8SFF backplane P75084-B21. Для SAS/SATA у додаткових двох відсіках потрібен апаратний storage controller. NVMe у 2SFF x4 корзині може використовувати Direct Attach підключення у відповідній конфігурації.
Universal Media Bay:
- Front DisplayPort / USB / Optical Drive Enablement Kit: P72225-B21
- Optical Drive: опціонально
- DisplayPort: опціонально
- USB: опціонально через Universal Media Bay
У передній додатковій позиції можна встановити або 2SFF Side-by-Side drive cage, або відповідні компоненти Universal Media Bay залежно від необхідної конфігурації сервера.
Підтримувані RAID та HBA контролери:
HPE MR Essential RAID:
- HPE MR216i-o Gen11: P47789-B21 — OCP / OROC, без кешу
- HPE MR216i-p Gen11: P47785-B21 — PCIe, без кешу
HPE MR Performance RAID:
- HPE MR408i-o Gen11: P58335-B21 — OCP / OROC, 4GB Cache
- HPE MR408i-p Gen11: P74775-B21 — PCIe, 4GB Cache
- HPE MR416i-o Gen11: P47781-B21 — OCP / OROC, 8GB Cache
- HPE MR416i-p Gen11: P47777-B21 — PCIe, 8GB Cache
HPE MR Gen5:
- HPE MR932i-p: P75697-B21 — PCIe Gen5 x32
Зовнішній SAS:
- HPE Smart Array E208e-p SR Gen12: P95072-B21 — зовнішній SAS PCIe Controller
MR216i, MR408i та MR416i підтримують SAS, SATA та NVMe накопичувачі. MR408i-o підтримує до 8 накопичувачів і є зручним варіантом для базової 8SFF конфігурації. MR216i та MR416i підтримують більшу кількість накопичувачів і можуть використовуватися у розширеній 10SFF конфігурації.
HPE MR932i-p є високопродуктивним PCIe Gen5 x32 RAID-контролером. Він підтримує NVMe SSD та SAS SSD, але не призначений для SATA SSD, SATA HDD або SAS HDD.
HPE Smart Array E208e-p SR Gen12 P95072-B21 призначений для підключення зовнішніх SAS пристроїв і не використовується як контролер штатної передньої 8SFF дискової корзини.
RAID-контролери з кеш-пам'яттю потребують відповідну HPE Smart Storage Battery / Energy Pack залежно від моделі контролера та конфігурації.
Intel VROC:
- Intel Virtual RAID on CPU: підтримується
- NVMe RAID: підтримується у відповідних Direct Attach конфігураціях
- Ліцензування: залежить від необхідного рівня RAID
Завантажувальна підсистема:
- HPE NS204i-u v2: підтримується
- 480GB NVMe: P78279-B21
- 960GB NVMe: P81160-B21
- 960GB NVMe SED: P81162-B21
- Кількість M.2 NVMe: 2
- RAID: апаратний RAID 1
- Hot-Plug: підтримується
- Internal Enablement Kit: P72595-B21
- Rear Enablement Kit: P72197-B21
У 8SFF DL360 Gen12 NS204i-u v2 може бути встановлений у внутрішній або задній позиції. Окремий RAID 1 boot-пристрій дозволяє залишити всі основні передні SFF відсіки доступними для робочих даних.
Мережеві можливості:
- Вбудований production LAN: не встановлений у базовому CTO
- Основне мережеве підключення: OCP NIC 3.0 або PCIe мережевий адаптер
- Максимальна кількість OCP 3.0 слотів: 2
- Інтерфейс OCP: до PCIe 5.0 x16 залежно від конфігурації
- 1GbE: підтримується
- 10GbE: підтримується
- 10/25GbE: підтримується
- 100GbE: підтримується
- 200GbE: підтримується
- 400GbE: підтримується відповідними адаптерами
- InfiniBand: підтримується відповідними високошвидкісними адаптерами
- Виділений порт керування: HPE iLO Dedicated Network Port
Мережевий контролер для робочої мережі вибирається окремо. Сервер підтримує OCP NIC 3.0 та звичайні PCIe мережеві карти з широким діапазоном швидкостей. Виділений iLO Network Port використовується для керування сервером і не замінює production LAN.
Слоти розширення:
- Інтерфейс: PCI Express Gen5
- Primary Riser: встановлений стандартно
- Slot 1: PCIe 5.0 x16, Full Height / Half Length (FHHL)
- Slot 2: PCIe 5.0 x16, Half Height / Half Length, Low Profile (HHHL / LP)
- Secondary Riser: опціонально при встановленні 2 CPU
- Slot 3: PCIe 5.0 x16, форм-фактор залежить від обраного Secondary Riser
- Максимальна кількість PCIe слотів: 3
Стандартна PCIe-конфігурація DL360 Gen12 складається з двох слотів Primary Riser: Slot 1 — PCIe 5.0 x16 FHHL та Slot 2 — PCIe 5.0 x16 Low Profile. При встановленні другого процесора можна додати Secondary Riser і отримати третій PCIe 5.0 x16 слот.
Для Slot 3 доступні різні Secondary Riser. Full Height Secondary Riser P72598-B21 надає PCIe 5.0 x16 FHHL Slot 3, але при такій конфігурації Slot 2 Primary Riser недоступний. Альтернативний Low Profile Secondary Riser дозволяє зберегти Slot 2 та отримати до трьох PCIe слотів.
Вбудоване відео:
- Вбудований відеоконтролер: є
- Відеопам'ять: 16 МБ
- Максимальна роздільна здатність: до 1920 x 1200 @ 60 Гц
- Глибина кольору: до 32 bpp
- Відеовихід: Rear VGA
- Призначення: BIOS, консоль ОС та серверне адміністрування
GPU та апаратні прискорювачі:
- PCIe GPU: підтримуються у відповідних конфігураціях
- Максимальна кількість: до 3 Single Width GPU
- Інтерфейс: PCI Express Gen5
Фактична підтримка GPU залежить від кількості процесорів, PCIe riser, потужності блоків живлення, системи охолодження та інших встановлених компонентів.
Живлення:
- Кількість слотів PSU: 2
- Кількість встановлюваних блоків живлення: 1 або 2
- Тип блоків живлення: HPE Flex Slot
- Hot-Plug: підтримується
- Резервування: підтримується у конфігурації 1+1
Для резервованого живлення необхідно використовувати два однакові сумісні HPE Flex Slot блоки живлення. Змішування різних моделей або блоків різної потужності в резервованій конфігурації не рекомендується. Необхідна потужність PSU залежить від кількості процесорів, їх TDP, пам'яті, накопичувачів, RAID-контролерів, мережевих карт та інших PCIe-пристроїв.
Охолодження:
- 1 CPU Standard Fan Kit: 5 вентиляторів
- 2 CPU: додаткові вентилятори для другого процесора
- Performance Fan Kit: до 7 вентиляторів
- Standard Heat Sink: підтримується
- Performance Heat Sink: підтримується
- Closed-Loop Liquid Cooling: підтримується
- Direct Liquid Cooling: підтримується у відповідних конфігураціях
Необхідний тип вентиляторів і радіаторів залежить від кількості процесорів, TDP CPU, встановлених накопичувачів, мережевих адаптерів та PCIe-карт. Для процесорів із високим TDP та високошвидкісних адаптерів можуть бути потрібні Performance Fans або рідинне охолодження.
Керування сервером:
- Контролер керування: HPE Integrated Lights-Out 7 (iLO 7)
- HPE iLO 7 Standard: підтримується
- HPE iLO 7 Advanced: опціонально
- Intelligent Provisioning: підтримується
- HPE OneView: підтримується
- HPE Compute Ops Management: підтримується
- Redfish API: підтримується
- UEFI: підтримується
Інтерфейси:
- Rear VGA: 1
- USB: передні, задні та внутрішні USB порти
- Front iLO Service Port: USB Type-C
- Dedicated iLO LAN: є
- DisplayPort: опціонально через Universal Media Bay
- Optical Drive: опціонально
- Serial Port: опціонально
Безпека:
- HPE Silicon Root of Trust
- HPE iLO 7 Security
- TPM 2.0
- UEFI Secure Boot
- Secure Start
- Firmware Verification
- Secure Recovery
- Secure Erase
- Chassis Intrusion Detection — опціонально
Підтримувані операційні системи та платформи:
- Microsoft Windows Server
- Microsoft Hyper-V
- VMware ESXi
- Red Hat Enterprise Linux (RHEL)
- SUSE Linux Enterprise Server (SLES)
- Canonical Ubuntu Server
Підтримка конкретної версії операційної системи залежить від встановлених процесорів, контролерів та актуальної матриці сертифікації HPE.
Переваги:
- Компактний двопроцесорний форм-фактор 1U.
- До 2 процесорів Intel Xeon 6.
- До 144 ядер на один процесор.
- До 288 процесорних ядер у системі.
- Підтримка Intel Xeon 6 P-Core та E-Core.
- 32 слоти DDR5 DIMM.
- 16 каналів пам'яті у двопроцесорній конфігурації.
- До 8 ТБ DDR5 ECC пам'яті.
- Швидкість пам'яті до 6400 MT/s.
- 8 x 2.5 SFF Hot-Plug у базовій конфігурації.
- Можливість розширення до 10 SFF.
- Підтримка SAS, SATA та NVMe U.3.
- Tri-Mode storage architecture.
- Підтримка Intel VROC.
- Сучасні HPE MR RAID-контролери.
- Підтримка MR932i-p PCIe Gen5 x32.
- PCI Express Gen5.
- 2 PCIe Gen5 x16 слоти у стандартному Primary Riser.
- До 3 PCIe Gen5 x16 слотів у максимальній конфігурації.
- До 2 OCP NIC 3.0 слотів.
- Підтримка високошвидкісних Ethernet та InfiniBand адаптерів.
- Підтримка HPE NS204i-u v2 NVMe RAID 1 boot-пристрою.
- До 3 Single Width GPU.
- 2 HPE Flex Slot PSU відсіки.
- Підтримка резервованого живлення 1+1.
- Performance Cooling та рідинне охолодження.
- Нове віддалене керування HPE iLO 7.
- HPE Silicon Root of Trust.
Ідеально підходить для:
- Віртуалізації VMware / Hyper-V.
- Virtual Desktop Infrastructure (VDI).
- Контейнеризації та Kubernetes.
- Private Cloud та Hybrid Cloud.
- Cloud Native застосунків.
- Корпоративних баз даних.
- High Performance Computing (HPC).
- Data Analytics.
- Artificial Intelligence та Machine Learning workloads.
- Web Hosting.
- High Performance Networking.
- Корпоративних бізнес-застосунків.
- Систем із високою обчислювальною щільністю.
HPE ProLiant Compute DL360 Gen12 1U (8 x 2.5 SFF) — це сучасна двопроцесорна серверна платформа корпоративного класу, яка поєднує до двох процесорів Intel Xeon 6 із сумарною кількістю до 288 ядер, до 8 ТБ DDR5 ECC пам'яті, PCI Express Gen5 та гнучку 8SFF дискову підсистему з підтримкою SAS, SATA і NVMe U.3. Можливість розширення до 10 SFF, підтримка сучасних HPE MR RAID-контролерів, до трьох PCIe Gen5 x16 слотів, до двох OCP NIC 3.0, резервованого HPE Flex Slot живлення та нового HPE iLO 7 робить DL360 Gen12 ефективним рішенням для віртуалізації, баз даних, контейнеризації, хмарної інфраструктури, HPC та інших високонавантажених корпоративних систем.
Основні характеристики Cepвep HP ProLiant DL360 Gen12 1U (8 x 2.5 SFF) new
Відгуки про Cepвep HP ProLiant DL360 Gen12 1U (8 x 2.5 SFF) new
Відгуків про цей товар ще не було.








