відділення
Ще варіантів: 2
поштомат
Delivery
відділення
Ще варіантів: 1
відділення
Ще варіантів: 2
поштомат
Meest
Опис Сервер HP ProLiant DL365 Gen11 1U (8 x 2.5 SFF) new
Сервер HP ProLiant DL365 Gen11 1U (8 x 2.5 SFF) — це високопродуктивний двопроцесорний сервер корпоративного класу з високою щільністю обчислювальних ресурсів, призначений для віртуалізації, VDI, баз даних, HPC, контейнеризації, хмарної інфраструктури, CAD/EDA та інших ресурсоємних серверних навантажень. Компактний форм-фактор 1U поєднується з підтримкою двох процесорів AMD EPYC, пам'яті DDR5, PCI Express Gen5 та гнучкої дискової підсистеми SAS, SATA і NVMe U.3.
HPE ProLiant DL365 Gen11 підтримує процесори AMD EPYC 9004 та AMD EPYC 9005, до 160 ядер на один процесор і до 320 ядер у двопроцесорній конфігурації. Сервер оснащений 24 слотами DIMM при встановленні двох CPU, підтримує до 6 ТБ DDR5 ECC Registered пам'яті, швидкість до 6400 MT/s, PCI Express Gen5, HPE MR/SR RAID-контролери та систему віддаленого керування HPE iLO 6.
Основні характеристики:
- Виробник: Hewlett Packard Enterprise (HPE)
- Модель: HPE ProLiant DL365 Gen11
- Покоління: HPE ProLiant Gen11
- 8SFF CTO: P53933-B21
- Форм-фактор: 1U Rack
- Базова конфігурація дисків: 8 x 2.5 SFF
- Кількість процесорів: 1 або 2
- Сокет: AMD SP5
- Підтримувані процесори: AMD EPYC 9004 та AMD EPYC 9005 Series
- Покоління CPU: AMD EPYC 4-го та 5-го покоління
- Максимальна кількість ядер на CPU: до 160
- Максимальна кількість ядер системи: до 320 при встановленні 2 CPU
- Максимальний TDP CPU: до 400 Вт залежно від моделі процесора та конфігурації охолодження
- Кількість слотів пам'яті: до 24 DIMM
- Слотів на процесор: 12 DIMM
- Каналів пам'яті: 12 на процесор
- Тип пам'яті: DDR5 ECC Registered (RDIMM)
- Максимальний обсяг пам'яті з 1 CPU: до 3 ТБ
- Максимальний обсяг пам'яті з 2 CPU: до 6 ТБ
- Швидкість пам'яті з AMD EPYC 9004: до 4800 MT/s
- Швидкість пам'яті з AMD EPYC 9005: до 6400 MT/s
Дискова підсистема:
- Базова дискова корзина: 8 x 2.5 SFF Hot-Plug
- Backplane у базовому CTO: вибирається окремо
- Підтримувані накопичувачі: SAS HDD / SAS SSD / SATA HDD / SATA SSD / NVMe U.3 SSD
- U.3: підтримується
- Tri-Mode: підтримується
- Hot-Plug: підтримується
- SAS: підтримується через відповідний RAID/HBA контролер
- SATA: підтримується
- NVMe: підтримується
- Direct Attach NVMe: підтримується з відповідним backplane та кабельним комплектом
- Базова кількість передніх SFF: 8
- Максимальна кількість передніх SFF: до 10 при встановленні додаткового 2SFF drive cage
Варіанти 8SFF Backplane:
- HPE ProLiant DL365 Gen11 8SFF Tri-Mode U.3 x1 BC FIO Backplane Kit: P55020-B21
- HPE ProLiant DL365 Gen11 8SFF Tri-Mode U.3 x4 BC FIO Backplane Kit: P55021-B21
- Додатковий 2SFF Tri-Mode U.3 x4 Backplane Kit: P55025-B21
Backplane P55020-B21 підтримує SAS, SATA та NVMe U.3 і використовує x1 підключення накопичувачів до контролера. P55021-B21 має x4 підключення та оптимізований для високопродуктивних NVMe-конфігурацій. Обидва backplane можуть працювати з відповідними HPE OCP/OROC або PCIe Tri-Mode storage controllers.
Розширення дискової підсистеми:
- Стандартно: 8 x SFF Front
- Додатково: +2 x SFF
- Максимальна передня конфігурація: 10 x SFF
- Rear drive cage: для стандартного 8SFF CTO не передбачений
При розширенні до 10SFF платформа може підтримувати до 24 ТБ SAS HDD, до 20 ТБ SATA HDD, до 76.8 ТБ SAS/SATA SSD або до 153.6 ТБ NVMe U.3 SSD залежно від встановлених накопичувачів.
Підтримувані RAID та HBA контролери:
HPE MR Gen11:
- HPE MR216i-p Gen11 x16 — без кешу, PCIe
- HPE MR216i-o Gen11 x16 — без кешу, OCP / OROC
- HPE MR408i-o Gen11 x8 — 4GB Cache, OCP / OROC
- HPE MR416i-p Gen11 x16 — 8GB Cache, PCIe
- HPE MR416i-o Gen11 x16 — 8GB Cache, OCP / OROC
HPE SR Gen11:
- HPE SR932i-p Gen11 x32 — 24Gb/s, 8GB Wide Cache, PCIe
Зовнішній SAS:
- HPE Smart Array E208e-p SR Gen10 — зовнішній 12Gb/s SAS PCIe Controller
MR216i та MR416i підтримують до 16 SAS/SATA/NVMe накопичувачів, MR408i-o — до 8, а SR932i-p — до 32. Для базової конфігурації на 8 накопичувачів MR408i-o є повноцінним варіантом внутрішнього RAID-контролера.
Контролери з кеш-пам'яттю можуть потребувати сумісну HPE Smart Storage Battery або Smart Storage Hybrid Capacitor. Змішування внутрішніх MR та SR RAID-контролерів в одній конфігурації не підтримується.
Завантажувальна підсистема:
- HPE NS204i-u Gen11: підтримується
- HPE NS204i-u v2: підтримується
- Тип накопичувачів: M.2 NVMe
- Кількість накопичувачів: 2
- RAID: апаратний RAID 1
- Hot-Plug: підтримується
- NS204i-u Gen11: 2 x 480 ГБ NVMe
- NS204i-u v2: доступні варіанти 480 ГБ та 960 ГБ
HPE NS204i-u не займає стандартний PCIe слот і дозволяє організувати окремий RAID 1 для операційної системи. При використанні NS204i-u та другого PCIe riser необхідний Low Profile Secondary Riser P55029-B21. Для процесорів AMD EPYC 9005 використовується NS204i-u v2.
Мережеві можливості:
- Вбудована production LAN: відсутня
- Основне мережеве підключення: OCP NIC 3.0 або PCIe мережевий адаптер
- OCP NIC: підтримуються
- OCP1 / OCP2: підтримуються залежно від кількості процесорів та конфігурації кабелів
- 1GbE: підтримується
- 10GbE: підтримується
- 10/25GbE: підтримується
- 100GbE: підтримується
- 200GbE: підтримується відповідними PCIe адаптерами
- InfiniBand: до 400Gb/s відповідними адаптерами
- Виділений порт керування: 1Gb HPE iLO Management Port
HPE ProLiant DL365 Gen11 не має вбудованих production Ethernet портів. Для основного мережевого підключення необхідно встановити OCP NIC 3.0 або PCIe мережеву карту. Виділений 1Gb HPE iLO порт призначений для віддаленого керування сервером і не замінює основний мережевий адаптер.
Для окремих високошвидкісних 25/100/200/400Gb мережевих адаптерів HPE вимагає Performance Fan Kit та може встановлювати додаткові температурні обмеження.
Слоти розширення:
- Інтерфейс: PCI Express Gen5
- Стандартна кількість PCIe слотів у 8SFF CTO: 1
- Slot 1 — Primary Riser: PCIe 5.0 x16, фізично x16, Full Height / Half Length (FHHL)
- Primary Riser: підключений до CPU 1
- Secondary Riser: опціональний
- Slot 2 — Secondary Riser: PCIe 5.0 x16
- Варіант Slot 2: Full Height / Half Length (FHHL) — P56915-B21
- Альтернативний Slot 2: Low Profile — P55029-B21
- Максимальна кількість звичайних PCIe слотів у 8SFF: 2
Стандартно 8SFF CTO P53933-B21 комплектується тільки одним Primary Riser із одним PCIe 5.0 x16 FHHL слотом. Для другого PCIe слота необхідний другий процесор та опціональний Secondary Riser. Secondary Riser може бути FHHL або Low Profile залежно від конфігурації.
Вбудоване відео:
- Вбудований відеоконтролер: є
- Тип: Integrated Video
- Відеопам'ять: 16 МБ
- Максимальна роздільна здатність: до 1920 x 1200 @ 60 Гц
- Глибина кольору: до 32 bpp
- Відеовихід: 1 x VGA на задній панелі
- Призначення: BIOS, консоль ОС та серверне адміністрування
GPU та апаратні прискорювачі:
- GPU: платформа DL365 Gen11 підтримує GPU у спеціалізованих конфігураціях
- GPU CTO: P53935-B21 — окреме GPU-оптимізоване шасі
- Single Width GPU: до 2 у GPU CTO
- Double Width GPU: до 2 у GPU CTO
- Інтерфейс: PCIe Gen5
Максимальні GPU-конфігурації відносяться до окремого GPU CTO шасі P53935-B21. Стандартний 8SFF CTO P53933-B21 не слід прирівнювати до спеціалізованої GPU-версії.
Живлення:
- Кількість слотів PSU: 2
- Кількість встановлюваних блоків живлення: 1 або 2
- Тип блоків живлення: HPE Flex Slot
- Hot-Plug: підтримується
- Резервування: підтримується у конфігурації 1+1
Для резервованого живлення необхідно використовувати два однакові сумісні HPE Flex Slot блоки живлення. Потужність PSU підбирається відповідно до кількості процесорів, їх TDP, пам'яті, дискової підсистеми, RAID-контролера, мережевих адаптерів та інших компонентів.
Охолодження:
- Максимальна кількість вентиляторів: до 7
- Резервування вентиляторів: підтримується
- Standard Fan Kit: P58461-B21
- Performance Fan Kit: P58462-B21
- Standard Heat Sink: P58456-B21
- Performance Heat Sink: P58457-B21
- Direct Liquid Cooling: підтримується
Для процесорів із cTDP до 240 Вт і конфігурації 8 SAS/SATA накопичувачів можуть використовуватися Standard Heat Sink та Standard Fan Kit. Для CPU понад 240 Вт потрібні Performance Heat Sink та Performance Fan Kit або Direct Liquid Cooling. При встановленні U.3 x4 backplane, NVMe/SAS4 накопичувачів або конфігурації 10SFF потрібне посилене охолодження.
Керування сервером:
- Контролер керування: HPE Integrated Lights-Out 6 (iLO 6)
- Виділений iLO порт: 1Gb
- Front iLO Service Port: є
- HPE iLO Standard: підтримується
- HPE iLO Advanced: опціонально
- HPE OneView: підтримується
- HPE Compute Ops Management: підтримується
- Intelligent Provisioning: підтримується
- Redfish API: підтримується
- UEFI: підтримується
Інтерфейси:
- VGA: 1 x Rear VGA
- USB 3.2 Gen1: 5 портів — 1 спереду, 2 ззаду, 2 внутрішніх
- Front iLO Service Port: 1
- Dedicated iLO LAN: 1 x 1GbE
- Serial Port: опціонально
- Systems Insight Display: опціонально
Безпека:
- HPE Silicon Root of Trust
- AMD Secure Processor
- TPM 2.0
- UEFI Secure Boot
- Secure Start
- Secure Recovery
- Secure Erase
- Перевірка та цифровий підпис firmware
- HPE iLO Security Modes
Підтримувані операційні системи та платформи:
- Microsoft Windows Server
- Microsoft Hyper-V
- VMware ESXi
- Red Hat Enterprise Linux (RHEL)
- SUSE Linux Enterprise Server (SLES)
- Canonical Ubuntu Server
- Oracle Linux
Підтримка конкретної версії операційної системи залежить від встановленого процесора, контролерів та актуальної матриці сертифікації HPE.
Переваги:
- Компактний форм-фактор 1U.
- До 2 процесорів AMD EPYC 9004 / 9005.
- До 160 ядер на процесор.
- До 320 процесорних ядер у системі.
- 24 слоти DDR5 DIMM у двопроцесорній конфігурації.
- 24 канали пам'яті загалом — по 12 на кожен CPU.
- До 6 ТБ DDR5 ECC RDIMM.
- Швидкість пам'яті до 6400 MT/s.
- 8 x 2.5 SFF Hot-Plug стандартно.
- Можливість розширення до 10 SFF.
- Підтримка SAS, SATA та NVMe U.3.
- Підтримка U.3 Tri-Mode backplane.
- Підтримка Direct Attach NVMe.
- Сучасні HPE MR та SR RAID-контролери.
- PCI Express Gen5.
- 1 x PCIe Gen5 x16 FHHL стандартно.
- До 2 x PCIe Gen5 x16 опціонально.
- Підтримка OCP NIC 3.0.
- Підтримка високошвидкісних Ethernet та InfiniBand адаптерів.
- HPE NS204i-u NVMe RAID 1 boot-пристрій.
- Вбудоване серверне відео.
- До 2 HPE Flex Slot Hot-Plug PSU.
- Резервування живлення 1+1.
- До 7 вентиляторів із резервуванням.
- Підтримка Direct Liquid Cooling.
- Віддалене керування HPE iLO 6.
- HPE Silicon Root of Trust та AMD Secure Processor.
Ідеально підходить для:
- Віртуалізації VMware / Hyper-V.
- Virtual Desktop Infrastructure (VDI).
- Контейнеризації та Kubernetes.
- Корпоративних баз даних.
- High Performance Computing (HPC).
- Electronic Design Automation (EDA).
- CAD та інженерних обчислень.
- Private Cloud та Hybrid Cloud.
- Хмарної інфраструктури.
- Web Hosting.
- High Performance Networking.
- Корпоративних бізнес-застосунків.
- Систем із високою обчислювальною щільністю.
HPE ProLiant DL365 Gen11 1U (8 x 2.5 SFF) — це високопродуктивна двопроцесорна серверна платформа корпоративного класу, яка поєднує до двох AMD EPYC 9004/9005 із сумарною кількістю до 320 ядер, до 6 ТБ DDR5 ECC пам'яті, PCI Express Gen5 та гнучку дискову підсистему з підтримкою SAS, SATA і NVMe U.3. Підтримка сучасних HPE MR/SR RAID-контролерів, OCP NIC 3.0, HPE NS204i-u, резервованого живлення, Direct Liquid Cooling та HPE iLO 6 робить DL365 Gen11 ефективним рішенням для віртуалізації, VDI, HPC, баз даних, хмарної інфраструктури та інших високонавантажених корпоративних систем.
Основні характеристики Сервер HP ProLiant DL365 Gen11 1U (8 x 2.5 SFF) new
Відгуки про Сервер HP ProLiant DL365 Gen11 1U (8 x 2.5 SFF) new
Відгуків про цей товар ще не було.








